Dobór dekoracji i fotografa

fotografDrobne szczegóły, a jak bajecznie potrafią urozmaicić ten dzień. Mowa oczywiście o dekoracjach ślubnych. Począwszy od zdobnych zaproszeń dla gości na ten wyjątkowy dzień, poprzez dekorację sali weselnej, która wystrojem, będzie umilała czas wszystkim obecnym. Skończywszy na ozdobieniu samochodu weselnego oraz bukiecie kwiatów, który trzymać będzie do ślubu Panna Młoda.

Warto, aby wszystko tworzyło pewną komplementarną ciągłość. Szczególnie spójnie powinny korespondować ze sobą: wiązanka kwiatów Panny Młodej z elementami kwietnymi na samochodzie. Warto pomyśleć również o wystroju kościoła, w przypadku tradycyjnych ślubów kościelnych.

Najczęściej w tym celu zatrudnia się specjalną firmę dekoratorską, która w sposób bardzo gustowny, a zarazem subtelny przyozdobi wnętrze kościoła, czy kapliczki ślubnej. Białe kwieciste girlandy, czy suto odziane białym woalem ławy, piękna oprawa ołtarza, ale przede wszystkim białe, kremowe kwiaty, które są wyrazem czystego uczucia, będą tworzyły wspaniałą, spójną całość z przepiękną suknią Panny Młodej.

Tak niezwykły dzień, warto uwiecznić na stylowych fotografiach. Profesjonalny fotograf, który potrafi przekazać radosny i wzruszający nastrój tych chwil w postaci zdjęć, to również bardzo ważny punkt na liście organizacji ślubów. Zarówno fotograf, jak i kamerzysta powinni zostać wcześniej z rozmysłem dobrani. Warto już wcześniej dokładnie obejrzeć ich wcześniejsze dokonania.