Obsługa imprez firmowych

551842_banquetMacie przed sobą spotkanie integracyjne pracowników firmy? Musicie coś zorganizować? Nie wiecie od czego zacząć?

Oto instrukcje:

a) Powiedzcie szefowi (jeśli jesteście szefem, powiedzcie najbliżej stojącemu pracownikowi), żeby nikt wam nie przeszkadzał, bo musicie rozplanować ważny projekt. Taki, którym wy i tylko wy możecie się zająć.

b) Znajdźcie jakiś pusty pokój. Dobrze, jeśli gdzieś w okolicy jest automat z kawą, albo sekretarka z funkcją robienia takowej.

c) Następnie znajdźcie telefon. Jeśli nie macie telefonu, będziecie musieli napisać e-maila. To bardziej skomplikowane, ale nie z takimi rzeczami sobie radziliście.

d) Kiedy już się dodzwonicie, powiedzcie nam, czego wam potrzeba. My zajmiemy się resztą. Jeśli do nas piszecie, zaznaczcie, jak obsługa imprez firmowych ma wyglądać, byście byli zadowoleni. Jak wyżej ? my zajmiemy się resztą.

e) Teraz wystarczy już tylko czekać na termin imprezy. Możecie jeszcze trochę tu posiedzieć. Napijcie się kawy, póki jest gorąca.

Obsługa imprez firmowych ? to takie proste!

Szukasz pomysłu dla swojej firmy na jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne imprezy integracyjne? Dostaliście zadanie znalezienia czegoś interesującego? Zorganizujemy wam taki wyjazd, o którym będziecie opowiadać do końca życia.

Nic tak nie integruje jak trochę adrenaliny. Może nie załatwimy wam kilku sezonów Zagubionych na wyspie na Hawajach, ale nie brakuje nam już dużo. I jesteśmy otwarci na wszystkie, nawet najbardziej szalone pomysły. Imprezy integracyjne to nasze życie. Wiemy o nich wszystko. A czego TY chcesz się o nich dowiedzieć?

Imprezy integracyjne duże i małe. Organizujemy wszystko. Od pikników, wyjazdów plenerowych, spotkań towarzyskich w klubach, po wojny w paintball w środku lasu, ekstremalne spływy kajakowe, szalone wyprawy, tajne misje, rejsy, albo strzelnice. Latem czy zimą, ekstremalne albo nie, rano i wieczorem ? spełnimy każde żądanie.

Zaplanuj imprezy integracyjne dla swojej firmy i urośnij w oczach wszystkich innych. Niech nigdy tego nie zapomną. Pokaż im, kto tak naprawdę jest tu szefem?