Oprawa ślubu

oprawa ślubuOprócz wszystkich wcześniejszych elementów, które warto już dużo wcześniej przed ślubem zorganizować, ważna jest sama tradycyjna już oprawa ślubu. Mianowicie stylizacja pary młodej, oraz dobór obrączek.

Tu szczególnie panie kładą nacisk równocześnie na wygląd: strój, dodatki do sukni ślubnej, wiązanka, fryzura i makijaż, jak i na formę obrączek. Panowie zwykle oddają się w ręce swoich przyszłych żon, co do wyboru ślubnego garnituru i dodatków.

Zawsze to Panna Młoda jest „gwiazdą” tego dnia. Biały odcień długiej, powłóczystej sukni, zdobionej według rozmaitych trendów, piękny welon, oraz delikatnie mieniąca się biżuteria, wydobędą niezwykły blask z każdej kobiety. Do tego równie istotna jest cała oprawa, czyli fryzura, która najczęściej jest stylowym, delikatnym upięciem, nienaganny manicure, często zdobiony kamykami, oraz subtelny makijaż, który wspaniale eksponuje atuty Panny Młodej.

Wiele pań już kilka miesięcy przed ślubem zaczyna pracę nad własnym ciałem. To oznacza najczęściej wiele godzin intensywnych ćwiczeń, zabiegi kosmetyczne kształtujące sylwetkę, masaże. Ten dzień dla wielu Pań jest tym najważniejszym, dlatego tak bardzo zależy im na perfekcyjnej prezencji. Każdą imprezę weselną zapoczątkowuje pierwszy taniec Młodej Pary. To, jaki repertuar sobie dobierze na tę okoliczność Para, czy zechce wcześniej oddać się w ręce specjalnego choreografa, by zabłysnąć na weselnym parkiecie, zależy tylko i wyłącznie od niej.