Zespół weselny

Zasadniczym elementem warunkującym powodzenie całego wesela, jest oczywiście zespół weselny, który będzie bawił naszych gości do białego rana, a często też w czasie poprawin. Warto, więc wybrać zespół albo dj-a, którzy są rekomendowani przez naszych znajomych, którzy już gdzieś bawili się przy dźwiękach muzyki, którą grają. Organizacja ślubu również obejmuje znalezienie muzyków, którzy wspaniale uświetnią imprezę ślubną.

Dobra zabawa to przecież w tym dniu kwestia bardzo ważna. Dzięki temu przybyli na wesele goście, na długo zapamiętają tę imprezę, która kojarzyć będzie im się nie tylko z głębokim wzruszeniem, ale i z doskonałą zabawą. Jeżeli Młoda Para preferuje muzykę współczesną, to dobrze aby zespół miał wiele kawałków w tym repertuarze. Inni wolą rytmy biesiadne, a jeszcze inni nastrojowe brzmienia.

Warto, aby zespół potrafił zagrać kilka utworów, które uwielbia Młoda Para. Zespół weselny, pełni często także funkcję wodzireja. Prowadzi tak popularne oczepiny, odgrywa rolę konferansjera, zabawia gości. To bardzo ważna umiejętność, nawiązywania dobrego, żywego kontaktu z gośćmi imprezy. Dzięki temu czas mija niepostrzeżenie, a zjedzone posiłki, bardzo szybko można spalić na parkiecie, w rytmach ulubionej muzyki.