Contour Studio – depilacja laserowa przed weselem

Contour Studio – depilacja laserowa przed weselem
Wianka kategoria
Wianka opis

Contour Studio to miejsce, gdzie świadczone są usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Wszystkie osoby korzystające z naszych usług mogą czuć się bezpiecznie, bo zatrudniamy cały zespół najlepszych specjalistów. Są wśród nich kosmetolodzy, lekarz medycyny estetycznej i specjalista ds. podologii.

Nasze studio kosmetyczne to wyjątkowe miejsce we Wrocławiu, gdzie można zadbać o piękny wygląd w przyjemnej i relaksującej atmosferze. W zakresie medycyny estetycznej można u nas skorzystać z całej gamy nowoczesnych zabiegów takich jak: pozbywanie się zmarszczek czy wypełnianie rysów twarzy. W komfortowych i całkowicie bezpiecznych warunkach można u nas wykonać także zabiegi depilacji laserowej.

Zależnie od potrzeb klientów depilujemy nogi, okolice bikini oraz przedramiona. W ofercie dostępny jest także makijaż permanentny i zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz ciało. Dużym zainteresowaniem cieszy się stylizacja paznokci. Termin wizyty można wygodnie zarejestrować online. Zapraszamy też na naszego bloga, gdzie można znaleźć informacje o promocjach.

Wianka adres siedziby
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
Wianka numer telefonu
713072080
Wianka NIP
8971634131
Wianka REGON
020606738