Estilo – pierwszy taniec młodej pary

Estilo – pierwszy taniec młodej pary
Wianka nazwa:
Estilo – pierwszy taniec młodej pary
Wianka kategoria:
Wianka adres siedziby:
ul. Armii Krajowej 10A/3 50-541 Wrocław
Wianka opis:

Pozytywny wpływ tańca Często mówi się, że taniec to terapia dla zmysłów. Tańcem otwieramy nasze zablokowane emocje, meridiany energii, gdzieś głęboko w nas ukryte. Niebagatelny dla każdego z nas jest ruch, możliwość ekspresji, wyrażenia siebie. Wiele osób czuje ogromną blokadę, znajdzie się na parkiecie. Niby czujemy rytm, jesteśmy melodyjni, ale naprawdę niekomfortowo czujemy się wykonując nawet proste sekwencje taneczne. To jeszcze etap, w którym czujemy, że nie jesteśmy gotowi na reakcje z tańcem, z choreografią, z zabawą. A przecież taniec to wspaniała przygoda, nieprzewidywalna, spontaniczna energia, którą mamy głęboko zakorzenioną w naszych genach. Tańcem można wiele wyrazić. Melancholię, miłość, złość, gniew, radość, smutek.

To idealny barometr naszych utajonych emocji. Każde dziecko stawia już pierwsze taneczne kroki, należy więc pozwolić temu darowi się rozwijać, bo taniec tak pięknie rzeźbi naszą zmysłową wrażliwość, delikatność, muzykalność oraz wyobraźnię. Obecnie bardzo wiele młodych ludzi stawia na taniec. Nie oznacza to, że jest to od razu taniec w parach, towarzyski. Dziś popularny jest taniec w każdym wydaniu. Jazz, taniec współczesny z elementami baletu i akrobatyki, hip-hop, step, breakdance i wiele innych nowoczesnych tańców.

Ślub to doniosłe wydarzenie w życiu Młodej Pary. Dwoje kochających się ludzi, który zamierzają spędzić wspólnie życie. W wielu kulturach tak się przyjęło, że istnieją pewne tradycje od wielu pokoleń, które są bardzo ważne podczas ceremonii weselnej. To między innymi błogosławieństwo rodziców pary młodej, wspólny toast, a także ważny Pierwszy Taniec, który otwiera całą imprezę. Przed nim nikt nie ma prawa zatańczyć na weselu. Z tego powodu jest on tak bardzo istotny, iż jak głosi staropolska prawda: jaki pierwszy taniec, takie całe życie. Jeżeli jest on harmonijny, spójny, zgodny, partnerski, tak właśnie będzie wyglądało życie dwojga ludzi.

Nie bez kozery większość narzeczonych zapisuje się na specjalne kursy tańca, nawet na wiele miesięcy przed ślubem, aby podczas ceremonii weselnej wypaść wspaniale i bez zarzutu. Wszak to na nich skupiały się będą spojrzenia zaproszonych gości. Z pomocą rusza szkoła tańca, która już dziś zaprasza na Pierwszy Taniec. Tu pokażemy Wam od podstaw, jak czuć rytm, aby potem dać się mu ponieść, bez najmniejszych oporów. Przeprowadzimy Was przez wiele współczesnych i tradycyjnych form tańca, abyście łatwo i swobodnie mogli poruszać się ze sobą na parkiecie. Dzięki nauce, jaką oferuje Pierwszy Taniec, przekonacie się do tańca, oswoicie z parkietem, poskromicie wstyd i skrępowanie. Poprzez zabawę rytmem, muzyką i radosną atmosferę, nauczycie się pięknych reakcji własnych ciał na muzykę. Takie zajęcia naprawdę jeszcze bardziej Was do siebie zbliżą i oswoją w tańcu.

Wianka numer telefonu:
531944948
Wianka NIP:
9111809086
Wianka REGON:
932797592
  • Estilo – pierwszy taniec młodej pary
  • Estilo – pierwszy taniec młodej pary
  • Estilo – pierwszy taniec młodej pary
  • Estilo – pierwszy taniec młodej pary

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *