Med-Orth – stacjonarny i internetowy sklep ortopedyczny z Wrocławia

Med-Orth – stacjonarny i internetowy sklep ortopedyczny z Wrocławia
Wianka kategoria
Wianka opis

buty ortopedyczneJesteś w trakcie rehabilitacji i potrzebne jest Ci wyspecjalizowane obuwie ortopedyczne ? Członek Twojej rodziny uległ wypadkowi i musisz zakupić stabilne i profesjonalne kule ? Przydałby Ci się nowoczesny gorset rehabilitacyjny ? Skorzystaj z bogatej oferty, jaką proponuje swoim klientom przedsiębiorstwo Med-Orth.

Placówka od wielu lat dostarcza pacjentom sprawdzone i bezpieczne produkty, niezbędne podczas powrotu do zdrowia po przebytej operacji zabiegu czy też rekonwalescencji klienta. W sprzedaży nowoczesne ortezy i wkładki ortopedyczne, artykuły sanitarne, sprzęt rehabilitacyjny oraz wszelkiego rodzaju stabilizatory.

Na pacjentów czeka również profesjonalna wypożyczalnia urządzeń, wyspecjalizowane gabinety oraz fachowa pracownia sprzętu ortopedycznego, która zapewnia klientom solidne i funkcjonalne wykonanie, każdego urządzenia medycznego na podstawie indywidualnych oczekiwań kontrahenta. Miła i doświadczona kadra, pomoże i doradzi w każdym temacie. Atrakcyjne ceny oraz gwarancja satysfakcji zapewnione.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Wianka adres siedziby
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
Wianka adres WWW
Wianka numer telefonu
713723033
Wianka NIP
8990027389
Wianka REGON
930326316
  • Med-Orth – stacjonarny i internetowy sklep ortopedyczny z Wrocławia