Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg
Wianka kategoria
Wianka opis

 

prawo niemieckieKancelaria Stangenberg działa na polskim rynku od wielu lat oferując wszystkim zainteresowanym klientom fachowe doradztwo i pomoc w zakresie prawa pracy, cywilnego, spadkowego, autorskiego, rodzinnego oraz handlowego i gospodarczego. Doświadczona kadra adwokatów i radców prawnych rzetelnie, godnie i profesjonalnie będzie reprezentować klienta przed sądem, zapewniając należyte wsparcie i pomoc.

Wieloletnia wiedza, indywidualne i empatyczne podejście go każdej sprawy oraz wysoka kultura osobista, sprawiają, że kontrahent jest mocno usatysfakcjonowany z dokonanego wyboru. Chcąc sprostać oczekiwaniom rynku, kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną również w języku niemieckim.

Skontaktuj się już dziś z biurem obsługi klienta i umów się na rozmowę. Konkurencje ceny, wysoki profesjonalizm i doskonałe podejście do kontrahenta zarówno indywidualnego, jak i biznesowego. Jeżeli szukasz godnego reprezentanta, przed wymiarem sprawiedliwości, dobrze trafiłeś. Kancelaria Stangenberg to zdecydowany lider w swojej branży.

Wianka adres siedziby
ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław
Wianka numer telefonu
519419646
Wianka NIP
8522531717
Wianka REGON
367772089
  • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg